A A A

HISTORIA

2000 r. - W roku 2000 zostałem zatrudniony przez jednego z warszawskich deweloperów nieruchomości komercyjnych. Uczestniczyłem w procesach inwestycyjnych budynków biurowo magazynowych oraz biurowych.

 

2004 r. - W 2004 roku za namową znajomego członka zarządu dużej firmy branży hotelowej rozpocząłem własną działalność. Pierwszym zleceniem było wprowadzenie na rynek polski nowej marki hoteli dla jednego z największych operatorów na świecie (rebrandig i przebudowa 2 hoteli oraz budowa nowego hotelu).

 

2006 r. - W 2006 roku rozpocząłem współpracę z amerykańskim koncernem wyspecjalizowanym w budowie hal logistycznych. Z sukcesem udało się otworzyć dwa duże centra logistyczno magazynowe.

 

2007 r. - W 2007 roku zostałem zaproszony do realizacji galerii handlowych na zlecenie znanej firmy project management (podwykonawstwo). Przez kolejne prawie 3 lata zrealizowałem i doprowadziłem do otwarcia dwóch galerii handlowych. Na przełomie 2009 i 2010 roku uczestniczyłem już bezpośrednio na zlecenie inwestora jednej z wybudowanych galerii w procesie jej sprzedaży do funduszu inwestycyjnego.

 

Od roku 2005 roku stale współpracuję z dwoma funduszami inwestycyjnymi, dla których prowadzę mniejsze projekty inwestycyjne (m.in. fit outy, re aranżacje powierzchni, rewitalizacje budynków).